Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

15

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Almased – odchudzający koktajl o wyjątkowym składzie

koktajl

Almased jest wyjątkowym koktajlem, stworzonym ze składników silnie oddziałujących na procesy metaboliczne. Składniki Almasedu poprawiają też profil hormonalny stosujących je osób. Almased całkowicie naturalnie przyspiesza odchudzanie, a w bardzo wielu przypadkach sprawia wręcz, że staje się ono możliwe.
Jak osiągnięto ten efekt? Dzięki wyjątkowym składnikom, do których należą enzymy, wartościowe białka oraz szereg witamin i minerałów niezbędnych do przyspieszenia metabolizmu i wzmocnienia procesów lipolizy, czyli rozkładu tkanki tłuszczowej.

Składniki Almasedu
Almased jest koktajlem naturalnym. Oznacza to, że nie zawiera syntetycznych barwników, wypełniaczy ani środków konserwujących. Jest wolny od substancji pobudzających (kofeiny), tłuszczów, cukru i skrobi, a mimo to doskonale stymuluje witalność. Efekt ten osiągnięto dzięki białkom pochodzącym z soi, probiotykom z mleka jogurtowego, enzymom z miodu oraz ważnym mikroskładnikom odżywczym. Jak działają kluczowe składniki?

Białko sojowe
Proteiny powinny być jednym z podstawowych składników każdej diety odchudzającej. Białko sojowe obecne w koktajlu Almased, ma za zadanie zapewnić czucie sytości, dostarczyć budulca mięśniom oraz składników niezbędnych do wytwarzania enzymów i hormonów. Dzięki białku metabolizm wyraźnie przyspiesza, a organizm ma do dyspozycji pełne spektrum aminokwasów niezbędnych mu do codziennego funkcjonowania.

Mleko jogurtowe 
Pozyskano z niego aktywne kultury bakterii. To składnik probiotyczny odpowiadający za utrzymanie i odbudowę przyjaznej mikroflory jelitowej. Dzięki tej mikroflorze organizm prawidłowo trawi i metabolizuje składniki odżywcze. Bakterie aktywnie wspomagają funkcje trawienne i są kluczowe dla prawidłowej pracy układu odpornościowego.


Miód z enzymami
Miód jest źródłem witamin i minerałów, ale w koktajlu Almased najważniejszą rolę odgrywają pochodzące z niego enzymy. Mają one działanie prebiotyczne, co oznacza, że stwarzają prawidłowe warunki do rozwoju mikroflory jelitowej. Dzięki temu pośrednio usprawniają trawienie i łagodzą dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Magnez i cynk
To zaledwie dwa z kilku ważnych minerałów zawartych w Almasedzie. Jednak są to minerały najważniejsze z punktu widzenia ludzkiego zdrowia, samopoczucia oraz trawienia i metabolizmu. Magnez wpływa między innymi na nastrój, ale bierze też aktywny udział w gospodarowaniu insuliną. Niedobory magnezu utrudniają spalanie tłuszczu, a nawet mogą sprzyjać tyciu. 
Cynk jest natomiast niezbędny dla prawidłowego metabolizowania makroskładników. W warunkach niedoboru cynku przemiana materii ulega poważnym zaburzeniom.

Witamina D3 i witaminy B
Naukowcy szacują, że nawet 90% Polaków może cierpieć na niedobory witaminy D3, co skutkuje szeregiem zaburzeń w gospodarce hormonalnej oraz przebiegu wielu procesów fizjologicznych. Witamina D3, którą organizm syntetyzuje pod wpływem promieni słonecznych, jest niezbędna nie tylko dla zdrowia kości, ale i sprawnego przebiegu metabolizmu.

Jeśli chodzi o witaminy z grupy B – niemal wszystkie odgrywają jakąś rolę w przemianach metabolicznych i produkcji energii. Ich niedobory odbijają się na funkcjonowaniu układu nerwowego, nastroju i wyglądzie, skutkują też zaburzeniami hormonalnymi i metabolicznymi. Dlatego Almased wzbogacono o kluczowe witaminy z tej grupy.

Skład Almasedu dopracowano tak, by uzyskać efekt synergii. Poszczególne składniki wzmacniają swoje działanie. Dzięki temu dietę Almased charakteryzuje wyjątkowa skuteczność.

Więcej informacji znajdziecie na apo-discounter.pl