Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

07

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Dieta allevo – szczupli na dłużej

Dieta DASH – smaczny sposób na ochronę Twojego serca

Kiedy chcemy, aby nasza walka z utratą kilogramów zakończyła się z sukcesem, powinniśmy zastosować najbardziej rozsądny program odchudzający. Oznacza to, że nie powinno w nim zabraknąć zarówno produktów przyspieszających utratę zbędnych kilogramów, jak i takich, dzięki którym nasz organizm będzie pracował prawidłowo. Całe szczęście na rynku spożywczym nie brak zarówno jednych, jak i drugich. Bez trudu znajdziemy na nim również takie produkty, które z powodzeniem można określić jako uniwersalne. Przykładem czego może być dieta Allevo w proszku.

Dieta bez efektu jo-jo

Brzmi jak „bajka”, ale to prawda. Dieta Allevo to odpowiednio zbilansowana dieta w proszku, zawierająca niskotłuszczowe składniki, które dostarczają organizmowi dzienną dawkę energii. Na ten program odchudzający składają się 3 etapy. Do każdego z nich dopasowane są inne produkty Allevo. Ponadto w sprzedaży dostępne są również takie artykuły Allevo, które można jeść po zakończeniu diety. W ten sposób utrzymamy wypracowane wcześniej efekty.

Jak to działa?

Dieta Allevo polega na przejściu trzech prostych faz. Pierwsza z nich – tak zwana faza startowa polega na jedzeniu wyłącznie produktów Allevo. Są to koktajle, zupy, shaki, batony o bardzo różnych smakach. Drugi etap to faza utraty wagi. W tym przypadku produkty Allevo traktujemy jako dodatki do normalnych posiłków. Wystarczy aby w tej fazie, znalazły się 2-3 dowolnie wybrane produkty dziennie. Dodatkowo warto wtedy sięgać po ogórki, pomidory, kabaczki i dynię. Ostatni krok w naszej diecie to faza stabilizacji. Polega ona na zastąpieniu diety jednego dnia w tygodniu, wybranym produktem z linii Allevo.

Słowem podsumowania

Dieta Allevo to swego rodzaju nowość na rynku produktów wspomagających odchudzanie. Decydując się na nią, możemy liczyć się z naprawdę spektakularnymi efektami. Szczególnie jeśli zdecydujemy się włączyć w program – ćwiczenia fizyczne oraz pić do 2-óch litrów wody mineralnej niegazowanej dziennie. Tego typu dieta w proszku powinna być stosowana nie dłużej niż 14 dni. Zaleca się by jej stosowanie skonsultować ze specjalistą. Konsultacje takie otrzymujemy wchodząc na stronę poświęconą diecie Allevo. Warto przy tym nadmienić, że aby uzyskać optymalne efekty mężczyźni nie powinni przekraczać ilości 6-ciu porcji dziennie, zaś kobiety 5 porcji diety dziennie.

Kludi 23.05.2014 8:11
Ja też znam produkty Allevo, głownie błonnik pokarmowy Allevo weight loss. Stosuję go codziennie w porze popołudniowej, co powoduje brak ładnienia w porze wieczornej i sukcesywne powolne odchudzanie. bardzo dobry wspomagacz, nie szkodliwy dal żołądka i oczyszczający organizm
Iwona 23.05.2014 7:10
Dietę Allevo poleciła mi koleżanka, podeszłam do niej sceptycznie, jednak okazało sie ze jest rewelacyjna. faza startowa trwała u mnie 11 dni i udało mi sie stracić na niej 6 kilogramów. Dieta lekkostrawna i łatwa do przejścia, nie jest sie głodnym i nie trzeba spędzać pol dnia na przygotowaniach. Allevo odchudza, poprawia metabolizm i uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Przede wszystkim jest smaczne i słodkie :)

Dodaj komentarz

Imię
Komentarz
Weryfikacja: