Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

18

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Dieta wysokoenergetyczna i o niskim indeksie glikemicznym – Diben DRINK

diben drink Żywienie ma znaczenie – zwłaszcza w przypadkach osób, które na co dzień zmagają się z chorobami. Jeśli jesteś cukrzykiem, powinieneś ściśle trzymać się diety o niskim indeksie glikemicznym. Dowiedz się więcej o Diben DRINK!

Dieta o niskim indeksie glikemicznym – dla kogo?

Indeks glikemiczny to wskaźnik, który określa procentowy wzrost stężenia glukozy we krwi po spożyciu produktu w porównaniu do wzrostu, do którego dochodzi po spożyciu takiej samej dawki węglowodanów będących czystą glukozą.

Indeks glikemiczny glukozy wynosi zatem równe 100. O produktach o niskim indeksie glikemicznym mówimy, gdy wskaźnik ten nie osiąga więcej niż 55. Jeśli zawiera się on w przedziale od 55 do 70, są to produktu o średnim indeksie glikemicznym. Natomiast jeśli wynosi on powyżej 70, są to produkty o wysokim indeksie glikemicznym.

Produkty o niskim indeksie glikemicznym spowalniają proces wchłaniania glukozy przez organizm, przez co insulina uwalniana jest stopniowo. Dominację takich produktów spożywczych w diecie zaleca się wszystkim, jednak osoby zmagające się z cukrzycą muszą jej przestrzegać dla własnego zdrowia. Dieta o niskim indeksie glikemicznym jest również wskazana dla sportowców i osób odchudzających się.

Diben DRINK – właściwa dieta zawsze pod ręką

W każdym z tych przypadków dobrym rozwiązaniem jest uzupełnienie diety o Diben DRINK – napój wysokoenergetyczny o niskim indeksie glikemicznym 55, o smaku owoców leśnych. Jedno opakowanie to 300 kcal, a równocześnie wszystkie mikro- i makroelementy we właściwych proporcjach.

Diben DRINK jest bardzo poręczny i łatwy do transportu – opakowaniem napoju są butelki po 200 ml. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza dla diabetyków, którzy NIE MOGĄ pomijać żadnego posiłku. Szybko i łatwo mogą w ten sposób dostarczyć sobie niezbędnych elementów odżywczych, niezależnie od tego gdzie właśnie się znajdują.

Diben DRINK może być uzupełnieniem diety, ale może być również jej podstawą. Może być także stosowany jako jedyne źródło pożywienia u osób z niedożywieniem i problemami z przyjmowaniem pokarmów.