Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

18

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Dieta Gacy

Piękna i zgrabna sylwetka to marzenie wielu osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Obecny tryb życia sprawia, że coraz częściej mamy problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi, a co za tym idzie narażamy nasz organizm na różnego rodzaju schorzenia. Z tego oto powodu chętnie sięgamy po diety, których celem jest przywrócenie właściwej wagi i dbanie o zdrowie. Ogromną popularnością cieszą się teraz diety ustalane indywidualnie do potrzeb każdej osoby. Do takich sposobów odżywiania zaliczamy np. dietę Gacy.

Dieta Gacy to sposób odżywiania stworzony przez Konrada Gacę, prezesa Stowarzyszenia Walki z Otyłością i jedynego w Polsce specjalistę żywieniowego Certified Nutrition Specialist. Ów specjalista współpracował z gwiazdami, pomagając im schudnąć. Gaca jest autorem diety ułożonej specjalnie dla Iwony Pavlović, której udało się zgubić zbędne kilogramy i która jest bardzo zadowolona z efektów. Konrad Gaca jest jednak nie tylko trenerem gwiazd. Istnieje możliwość kontaktu z osobistym konsultantem trenera i otrzymania programu diety dobranego do indywidualnych potrzeb. Przechodząc na ten sposób odżywiania, realizuje się system żywieniowy GACA DIET SYSTEM. Następnie systematycznie co dwa tygodnie otrzymuje się kolejny jadłospis na następne dni. Oprócz diety, konsultant układa indywidualny plan treningowy, który wspomaga odchudzanie. Każda osoba, mająca jakiekolwiek wątpliwości lub pytania związane z dietą, może się skontaktować z konsultantem i otrzymać odpowiedź.

Podstawą diety jest odpowiednio dobrane menu. Dieta Gacy zakłada spożywanie białek, węglowodanów oraz tłuszczów w odpowiednio dobranych proporcjach. Stosując ten sposób odżywiania, należy kategorycznie zrezygnować ze słodyczy oraz alkoholu. Celem stosowania diety jest spalanie tkanki tłuszczowej, dlatego też program odchudzania zawiera ćwiczenia pomagające tej tkanki się pozbyć. Oczywiście intensywność ćwiczeń jest dostosowana do płci, wieku i innych indywidualnych czynników. Konrad Gaca nie tylko pomaga schudnąć, ale jego celem jest również propagowanie zdrowego trybu życia oraz odżywiania. Autor diety może się pochwalić otrzymaniem certyfikatu jakości Prae-Fit, który przyznała Europejska Federacja Fitness&Wellnness–EFCA. Certyfikat ten podkreśla najwyższą jakość i skuteczność programu odchudzającego. Z programu Konrada Gacy może skorzystać właściwe każda osoba, bez względu na płeć i wiek. Stosowanie diety składa się z trzech etapów:

  • I etap – okres motywacyjny, który trwa miesiąc. W tym czasie można zgubić nawet do 12 kilogramów.
  • II etap – okres pracy właściwej, to czas, w którym do podstawowego jadłospisu dołącza się odpowiedni system ćwiczeń.
  • III etap – wyprowadzenie z diety – jest to etap końcowy, który trwa 3 miesiące. W tym czasie organizm przyzwyczaja się do nowego systemu żywienia i stabilizuje osiągniętą wagę.

Wadą tej diety może być fakt, że trwa ona dosyć długo i należy jej bezwzględnie przestrzegać. Jeśli jednak mamy mocną motywację, aby schudnąć i poczuć się lepiej, ten fakt nie powinien być przeszkodą w osiągnięciu zamierzonego celu.

agieta 24.02.2015 12:20
Gratuluje Aneta! :)
Wiadomo że jest to inwestycja, ale inwestycja w siebie... i to na lata jeśli się przestrzega wszystkiego i lubi zdrowy tryb życia.
Karolina 19.02.2015 10:10
Bardzo chciałabym schudnąć jestem po cesarce. I wogole nie mogę schudnąć ważyłam 52kg a teraz 61kg a nam 162cm proszę. O pomoc doręczenie
Kinga 14.07.2014 23:01
tyle samo co i w necie to kosztuje, słyszłam opinie, że najlepiej brać ten najdłuższy okres diety bo przynosi najlepsze efekty, mniejsze prawdopodobienstwo efektu jojo, mam znajomą która była na tej diecie i zrzuciła 15 kg w ciągu 3 miesięcy,a przybrała 20 po okresie diety.. trzeba próbować. nie bardzo wiem na czym to polega i jak to wygląda, sporo to kosztuje, ale mam ochotę skorzystać :)
karolina 30.06.2014 16:24
Dieta Allevo? reklama na forum Gacy. Ja uwazam,ze dobry wyglad i dowie jest warte kazdych pieniedzy
Joanna 08.06.2014 7:38
Można takie same wyniki osiągnąć bez wsparcia pośredników za grube pieniądze. Dieta Allevo bardzo dobrze odchudza, uczy zdrowo sie odzywaić i jest idealnie zbilansowana. poczytajcie sobie jakie sa wyniki i o ile taniej niz cateringi.
Monika 14.11.2013 12:18
a ile kosztuje ten abonament???
Karol 07.11.2013 12:27
Jest taka dieta - najskuteczniejsza!!! Nazywa się "Ż Ś M". A znaczy: Żryj Świnio Mniej! Naprawdę pomaga.
Iza 26.10.2013 17:40
Witam nazywam się Iza , mam prawie 15 lat, 166cm wzrostu i waże 57kg. Każdy mówi, że to nie dużo, ale ja i tak muszę schudnąć 5kg.
Bardzo proszę o pomoc, jak moge to zrobić, w ciągu miesiąca chciałabym schudnąć 5kg
Maggda 17.06.2013 14:16
Korzystajcie teraz! Jest promocja na 3 miesięczne abonamenty. Ja zapisałam się wreszcie, bo wcześniej nie miałam pieniędzy. W tym abonamencie, który wykupiłam oprócz witamin są dodane minerały. Ja przynajmniej spróbuję. Może przez te 3 miesiące uda się zrzucić parę kilogramów? Jutro pierwszy dzień diety :)
Adrian 11.02.2013 21:52
jestem na diecie 2 tygodnie schudłem 6,5 kg polecam naprawdę super sprawa

Dodaj komentarz

Imię
Komentarz
Weryfikacja: