Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

04

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Jak schudnąć z łydek?

Dlaczego przybieramy na wadze. Jak tyją nasze nogi?

Wielu specjalistów od zgrabnej sylwetki, podkreśla, że najwłaściwszym momentem na wysmuklenie ciała, jest chwila, w której stwierdzimy, iż nie mieścimy się w ulubione ciuchy. Najczęściej są to ukochane spodnie – czyli strój praktyczny i wygodny. Nagle zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie możemy się w nich dopiąć. Co za tym stoi? Nasz brzuch, talia oraz nogi – a głównie uda i łydki – stały się o wiele potężniejsze niż do tej pory. Przyczyn może być wiele. Po pierwsze: brak ruchu – głównie zimą, kiedy organizm przechodzi w „fazę czuwania” i gromadzi zapasy tłuszczu, by uchronić nas przez zimnem. Po drugie: niewłaściwa dieta – sięganie po „słodkie przekąski” czy „energetyczne batony”. Aby pozbyć się tego problemu, wystarczy zadbać o swoje ciało w odpowiedni sposób. My skupimy się na podpowiedzi: jak schudnąć z łydek.

Jak tyją nasze łydki?

Szerokie łydki to zmora wielu kobiet i to nie tylko tych, określanych, jako puszyste. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Czasami jest to uwarunkowane genetycznie. Kiedy indziej, same zapracowujemy sobie na taki problem, nie dbając o kondycję naszych nóg. Wielogodzinne siedzenie przed komputerem czy przeciążanie nóg w czasie pracy stojącej, powoduje, że nasze nogi stają się mniej elastyczne i wytrzymałe na jakikolwiek wysiłek. Zamiast więc zmusić się do dodatkowego wysiłku, odpoczywamy – a to nie sprzyja szczupłym łydkom czy udom.

Jak odchudzić łydki?

Jeśli już stałyśmy się nieszczęsnymi posiadaczkami szerokich i niezgrabnych łydek, możemy skutecznie wyeliminować ten "mankament naszej figury". Dobrym sposobem na to, jak schudnąć z łydek może być między innymi ćwiczenie na skakance. Inna równie skuteczna i polecana metoda, na odchudzanie łydek to ćwiczenia na stepperze stacjonarnym. Jeśli nie jesteśmy w posiadaniu takowego sprzętu, to zawsze możemy skorzystać z siłowni lub nabyć go za kilkadziesiąt złotych w każdym sklepie sportowym. Należy przy tym podkreślić, że taki nabytek będzie naprawdę doskonałą inwestycją. Nasze łydki lubią również pracować na rowerze. To także może być ROWER: stacjonarny, jak i taki, którym będziemy poruszać się po ulicy. Inna metoda na to, jak schudnąć z łydek to również ĆWICZENIA POLEGAJĄCE NA NAPINANIU MIĘŚNI NÓG DO CHWILI POCZUCIA BÓLU I ZWALNIANIE NAPIĘCIA. Możemy także wykonywać WSPINANIE SIĘ NA PALCE.

Wymienione ćwiczenia, okażą się pomocne tylko wówczas, gdy będziemy wykonywać je w miarę regularnie. Pamiętajmy również o przestrzeganiu diety, a z pewnością dość szybko dostrzeżemy pierwsze efekty naszych starań.

Ewa 21.03.2015 19:30
Dziękii za rady!!! Ale chciałam bym żebyś coś konkretnego podała mam 17 lat i waże 70 kg wszyscy się zemnie śmieją ponieważ mam bardzo grube łydki i uda co mam zrobić żeby przez dwa tygodnie schudnąć chociaż 5 kg?
hanka 11.02.2015 13:43
No tak moxna tak
Mr. Anita 12.11.2012 17:02
Julio, jeżeli masz w domu trampolinę to również możesz na niej skakać. Jeżeli zdecydowałaś się, że będziesz skakać to skacz.

Tutaj jest podane, ile spala się kalorii lub kcal:

10 min. - 1 kaloria
1 godz. - 50 kalorii.
Julia 18.05.2012 12:41
Mam pytanie. Czy jak bede skakac na trampolinie to moje lydki sie zmniejsza?? I co ile te cwiczenia, raz dziennie?

Dodaj komentarz

Imię
Komentarz
Weryfikacja: