Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

18

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Cudowne tabletki na odchudzanie

Dietetycy i interniści uparcie utrzymują, że odchudzanie jest możliwe jedynie wówczas, gdy dietę połączymy z aktywnością fizyczną, charakterystyczne jest przy tym dla nich i to, że zdecydowanie odcinają się od wiary w cudowne rozwiązania odznaczające się niemożliwą do zakwestionowania skutecznością. Ich postawa nie zmienia się od lat znajdując sobie uznanie w oczach wielu pacjentów, osoby zmagające się z dużą nadwagą i mające na swoim koncie setki zakończonych niepowodzeniem diet mają jednak nieustanną nadzieję na to, że świat medycyny się myli. Obecnie znajdują zresztą coraz więcej argumentów, które z powodzeniem mogą być używane na poparcie ich tezy, rynek produktów wspomagających odchudzanie oraz tych, które mają zastąpić tradycyjne diety systematycznie się bowiem rozszerza. Wiele z nich rzeczywiście przynosi zaskakująco dobre rezultaty, nie brakuje więc osób, które zachęca to do ich dalszego stosowania. Niestety, bardziej szczegółowa analiza sposobu działania wspomnianych specyfików uświadamia nam, że doprowadzają one przede wszystkim do utraty wody, a nie tkanki tłuszczowej. Waga ciała spada, po zakończeniu kuracji organizm nadrabia jednak zaległości i wszystko wraca do normy. Jak łatwo się domyślić, wspomniane leki nie działają wcale zbyt długo. W końcu zaczyna brakować wody, którą można byłoby usunąć przy ich pomocy, wtedy zaś okazuje się, że spadek wagi zostaje gwałtownie zahamowany.

A co z tymi lekami, które przede wszystkim hamują uczucie głodu i sprawiają, że przemiana materii odbywa się zdecydowanie szybciej niż miało to miejsce do tej pory? Może się zdawać, że w końcu mamy prawo mówić o cudownych rozwiązaniach w pełni zasługujących na naszą uwagę, badania naukowców po raz kolejny przyczyniają się jednak do tego, że nasz początkowy entuzjazm spada. Nowoczesne leki bazują na sibutraminie, a więc substancji, którą wykorzystuje się podczas leczenia tak zwanej otyłości chorobowej. Osoby, które nie mogą pozbyć się zbędnych kilogramów ze względu na zły stan swojego zdrowia i zaburzenia pracy organizmu zawdzięczają sibutraminie znacznie bardziej atrakcyjny wygląd i lepsze samopoczucie, warto jednak pamiętać, że leki posiadające tę substancję w swoim składzie przyjmują wyłącznie wówczas, gdy są znajdują się pod opieką lekarzy i jedynie wtedy, gdy kuracja obejmuje również medykamenty łagodzące negatywne skutki sibutraminy. Warto wspomnieć w tym miejscu przede wszystkim o wyjątkowo złym wpływie wspomnianej substancji na układ krążenia pacjenta oraz wrócić uwagę na to, że przyspieszenie pulsu i wzrost ciśnienia to wcale nie jedyne przejawy wspomnianej działalności. Do lekarzy zgłasza się coraz więcej pacjentek skarżących się na zaburzenia pracy serca, stosowanie leków przeznaczonych dla osób z otyłością o podłożu chorobowym może przy tym doprowadzić nie tylko do poważnych wad tego organu, ale również do toksycznego uszkodzenia komórek wątrobowych. Wiele osób jest przekonanych o tym, że piękny wygląd jest wart tego typu poświęceń, trudno jednak utrzymywać, że jest to postawa dojrzała i przemyślana.

Sandi 26.05.2015 20:38
Wierzę w siłę suplementów, ale tych natu ralnych i sprawdzonych. Sama zażywam Green Barley Slim o najwyższej dawce młodego zielonego jęczmienia. Już po 3 dniach poprawił mi się metabolizm i czułam, że łatwiej mieszczę się w spodnie. Przy okazji dostarcza organizmowi cenne minerały, które tracę przy ćwiczeniach.
wiola 18.05.2015 19:18
Cześć ;) dieta jest bardzo ważna w odchudzaniu i mają wpływ na nasz wygląd ,tak jak ćwiczenia i inne rzeczy ;) ale sama doświadczyłam na swoim przykładzie że to nie wszystko .;/ Miałam duży problem z podjadaniem słodyczy , aż straciłam na tym kontrolę . Jadałam co miałam pod ręką . ;/ Zaczęłam stosować przeróżne diety , ale efekt był mizerny . Sąsiadka poleciła mi tabletki Therm Line Fast. kupiłam zażywam 4 tydzień i schudłam 3,5 kg ;) staram się nie podjadać i jeść do godziny 18 polecam ;)
Karolina 29.01.2015 18:34
I dlatego odchudzanie powinno się zacząć od proszku zasadowego. Proszek Zasadowy pomaga nawodnić i odkwasić organizm co jest rzeczą podstawową w odchudzaniu. Wówczas mamy lepszą przemianę materii, mniejszy apetyt i szybciej i zdrowiej możemy zrzucać zbędne kilogramy.
kasika 21.12.2014 17:43
Ja biorę dobre tabletki na odchudzanie: ACETOMALE ijestem bardzo zadowolona. Przyspieszyły mój metabolizm, teraz wypróżniam się regularnie i chudnę szybciej niż przed ich zażywaniem ;)
Mariell 04.08.2014 8:36
2 Be Slim nie jest drogi. Sama go używam. Miesięczny koszt to ok 25 zł, więc nie jest to duży wydatek. Warto spróbować bo efekt faktycznie jest.
Nelly 29.07.2014 20:28
mnóstwo ludzi ostatnio pisze o tych suplementach, czy one naprawdę działają? cz np. ten zachwalany przez Was 2 be slim jest drogi? sama bym spróbowała, ale boję się, że wydam mnóstwo pieniędzy, a efektu nie będzie...
Sandra 28.07.2014 21:33
Ja stosuję i dietę i wspomagam się tabletkami, 2 be slim, narazie efekt 5kg mniej.
merlinka 19.06.2014 10:46
ja postawiłam na dietę, ruch i suplement 2be slim, zawierający wyciąg z morszczynu i białej fasoli, po 3 tygodniach 4kg mniej na wadze
monika 09.03.2014 20:49
po nowym roku zdecydowałam się na konkretne odchudzanie, żeby tak nie była jak zawsze, że przychodzi lato a tu sporo zbędnych kilogramów... Po prostu wzięłam się za siebie na początku powolutku, ale teraz to już pełną parą: jestem na diecie biorę suplementy (obecnie taki fajny z nuvialab.pl , bardzo skuteczny, mogę polecić) i ćwiczę, dużo, dużo ćwiczę. W lipcu na plaży będę boska XD
OlgaM 11.01.2014 0:54
Ja stosuje tabletki z hoodia gordonii (hoodiagordoniiplus com pl) Zmniejszyły skutecznie mój apetyt :) więc i waga poszła w dół

Dodaj komentarz

Imię
Komentarz
Weryfikacja: