Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

09

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Trening personalny – po co i dla kogo?

Istnieje mnóstwo sposobów by schudnąć - jedne są bardziej skuteczne, inne zaś mniej. Niezależnie od rodzaju aktywności fizycznej, na którą się zdecydujemy, niezwykle istotne jest regularne i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Niestety, zdarza się, że przez niewystarczającą wiedzę i brak motywacji efekty są niezadowalające, co skutecznie zniechęca do dalszej walki o wymarzoną sylwetkę. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi trener personalny.

rowery stacjonarne

Dlaczego warto zdecydować się na trening personalny w Poznaniu? Powodów jest wiele, jednak tym najczęściej wymienianym jest pewność co do właściwego wykonywania ćwiczeń, mająca bezpośrednie przełożenie na szybkość osiągania założonych rezultatów. Wykwalifikowany trener personalny nie tylko zna techniki ćwiczeń, które są skuteczne, a przy tym bezpieczne, ale również jest on w stanie dopasować rodzaj aktywności fizycznej odpowiedni dla potrzeb i wymagań każdego klienta.


Brak Ci motywacji?

Atutem przemawiającym na korzyść treningów personalnych jest także fakt, że jest on doskonałym źródłem motywacji. Nieraz zdarza się, że znacznie trudniej znaleźć w sobie mobilizację do ćwiczeń w samotności – często jesteśmy zmęczeni, mamy mało czasu lub też inne obowiązki. Natomiast praca pod okiem trenera personalnego daje energię do działania. Dzięki monitorowaniu ćwiczącego, jest on w stanie na bieżąco informować o jego postępach, co jest niezwykle istotne podczas trudnej walki o wymarzoną sylwetkę.


Przyjemnie i efektywnie!

Osoby współpracujące z trenerem zgodnie przyznają, że wykonywane przez nich ćwiczenia przynoszą o wiele większe efekty, niż miało to miejsce w przypadku doboru ćwiczeń na własną rękę. Jest to rozwiązanie znacznie bardziej korzystne również w porównaniu z treningiem grupowym. Dzieje się tak, ponieważ trener personalny dostosowuje zestaw ćwiczeń do możliwości i aktualnej kondycji klienta. Bierze on także pod uwagę występowanie „gorszych dni”, podczas których może zaproponować nieco łatwiejsze i mniej intensywne ćwiczenia.

Z trenerem osobistym można umówić się właściwie o każdej porze dnia. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla osób pracujących do późna. Trener jest w stanie dopasować swój grafik do rozkładu dnia klienta, dzięki czemu otrzymujemy pewność, że treningi w Centrum BODYWORK będą odbywały się regularnie, bez konieczności ich przekładania.