Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

15

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Znajdź swojego trenera

trenerka

Marzysz o smukłej sylwetce, ale nie możesz znaleźć motywacji do ćwiczeń? Chcesz sprawić, aby twoje ciało było bardziej atrakcyjne? A może po prostu chcesz poprawić swoją kondycję i stan zdrowia? Znajdź swojego trenera personalnego! Dzięki niemu łatwiej będzie ci osiągnąć cel.

Kim jest trener personalny?

Jest on ekspertem w swojej dziedzinie sportowej, jednak powinien również posiadać wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i zdrowego trybu życia. Jego zadaniem jest indywidualne dobranie programu treningowego, który jest dostosowany do potrzeb, wieku, płci, stanu zdrowia i oczekiwań osoby, która się do niego zgłosi.

Jakie są jego główne zadania?

Oprócz dostosowania odpowiednich ćwiczeń, musi on potrafić nas motywować do trwania w swoim celu i nie zaprzestania działań. Powinien on dokładnie określić czas treningu. Ćwiczenia powinny być tak dopasowane, aby nie nudziły nas, nie były monotonne. Jego zadaniem jest także czuwanie nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń, powinien eliminować popełniane przez nas błędy.

Co jest ważne?

Bardzo istotne jest to, czy nawiążemy z trenerem odpowiedni kontakt. Ma on być osobą, która daje nam nadzieje na zmiany w naszym życiu. Powinien umieć do nas trafić, motywować nas do osiągnięcia upragnionego celu. Bardzo ważne jest jego podejście i zaangażowanie. Osobowość i sposób bycia trenera musi nam odpowiadać, ponieważ jeżeli nie będzie on wzbudzał naszej sympatii, szybko stracimy chęć do wykonywania ćwiczeń.

Kto powinien zdecydować się na trening personalny?

Osoby, które poprzez trening chcą osiągnąć konkretny cel – zwiększyć masę mięśniową, schudnąć, poprawić wygląd sylwetki czy swoją kondycję, a nie potrafią dobrać odpowiednich ćwiczeń i nie wiedzą, jak prawidłowo je wykonywać. Trener personalny idealnie sprawdzi się w przypadku, gdy trudno jest nam zmotywować się do aktywności fizycznej.

Trener personalny to osoba, która pomoże nam spełnić marzenia. Dzięki niemu poprawi się nasz wygląd, zdrowie, poczujemy się lepiej w swoim ciele.

Źródło: http://ladytime.pl